Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa Veracruz könnyű elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a nagyjából 5 perc sétára található Pata de Perro Travel.
A Veracruzi Viaszmúzeum hozzávetőlegesen 2 km-re, a Veracruz Akvárium pedig hozzávetőlegesen 2,1 km-re fekszik a nyaralótól. A szálláshely olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a nagyjából egy 10 perces autóútra lévő Veracruzi egyházmegye.
Az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. Amerikai ételeket kínálva, a Hamburguesas El Norteno csupán 300 méter távolságra található. A vendégek könnyen elérhetik a General Heriberto Jara nemzetkozi repülőteret, amely egy 15 perces autóútra van a Veracruz városi szállástól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa milyen messze van a General Heriberto Jara nemzetkozi repülőtértől?
Az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa autóval 15 percre van a General Heriberto Jara nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa kínál konyhai felszereltséget?
Az Entire House Playa Marti Aquarium And Restaurants Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A szálláshely engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a szálláshely nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Veracruz nevezetességei közé tartozik a Városi Múzeum és a Veracruzi Viaszmúzeum, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Veracruz Akvárium (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.